Nočná mora: Jeden Toaletní papír, prosím !

Autor: Simona Vepyova | 2.3.2012 o 13:59 | (upravené 2.3.2012 o 14:10) Karma článku: 4,80 | Prečítané:  1086x

Začnem vetou v obchode od priateľky: „Na toaletnom papieri nezáleží!“ Nemyslite si, že naozaj tu nerozoberiem túto genialitu, výmysel storočia...

Takže naozaj na ňom záleží, nie len na papieri (lebo čo je raz na papieri aj na papieri zostane) ale aj na tom toaletnom. Veď život je o detailoch a maličkostiach. Viem, a pripúšťam že sú veci, ktoré by bolo treba riešiť a nezaoberať sa malichernosťou akou je toaletný papier. Tým či je dosť mäkký, troj- , dvoj- , jedno- alebo 10 vrstvový, či voní a vaša toaleta nebude cítiť len po čistiacich prostriedkoch prípadne Sviežou kačkou (DuckFresh... ??) ale aj niečo nenútené ako je toaletný papier. Keď sa na to pozrieme z pohľadu histórie, pre toaletný papier sa aj vraždilo. Na vojne v zákopoch používali menej dôležité dokumenty miesto inkriminujúceho papiera, preto že vtedy nebol tak isto ako nylonky, pre ktoré slečny dokázali urobiť hocičo, najmä Parížanky, ale to je už iná téma. Add záleží na maličkostiach, aby sme sa cítili dobre v tejto krušnej dobe. Hoci nerada strávim nadbytočný čas v hyper-, super–, megamarketoch, ktoré sú strategicky rozložené. Pasca na zákazníka kým ide po jednu vec cestou na neho skáču nástrahy v podobe zliav a akcií i keď je to v skutočnosti iba o cent na ľudskú psychiku to zapôsobí. Keď sa predieraním davu konečne dostanete k regálom s toaletným papierom vydýchnete si.. No ja nie, pre mňa je to nočná mora : vybrať si, ten správny ! Milión značiek, dva milióny možností. Aby uspokojili zákazníka vymysleli viac druhov a ešte ich aj prekombinovali. Hm.. vziať dvojvrstvový za výhodnejšiu cenu s vôňou, alebo trojvrstvový, ktorý je napriek tomu neforemný ale zato dobre voní ale je predsa len trojvrstvový, alebo ten z ktorého na vás kuká ovečka. Omg.. koho to bol nápad ovečku na toaletný papier, logika unika, tak ako aj môj drahocenný čas výberom toaletného papiera, ktorý by som mohla stráviť v inom oddelení pre ženy – kozmetika, oblečenie, jogurty či čerstvá zelenina... Ok pre mňa nočná mora – toaletný papier, ale nadovšetko toto rozhodnutie musím urobiť a po zvážení a prepočítaní a prekombinovaní nekombinovateľných kombinácií snáď odídem s tým správnym, ktorý ma bude čakať a slúžiť celý týždeň... Držte palce idem po TOALEŤÁK !!
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Firmy nutne potrebujú ľudí, z Ukrajiny im ich vláda dovoliť nechce

Na jar minister práce Ján Richter hovoril o možnosti vpustiť na náš pracovný trh ľudí z tretích krajín v odvetviach, v ktorých to bude potrebné.

EKONOMIKA

Právnici, ktorí radili pri predaji Eurovey a príchode Číňanov

Právnické firmy pre SME a The Slovak Spectator ukázali top obchody, pri ktorých radili.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.


Už ste čítali?